Jakie są posadzki odporne na zużycie?

Przy ocenianiu materiału na podłogę, odporność na zużycie odnosi się do żywotności posadzki. Jak będzie się sprawdzać podczas użytkowania przez pieszych i ruch mechaniczny? Czy ciągłe użytkowanie będzie powodować zadzieranie i zarysowania na powierzchni? Niektóre posadzki sprawdzają się znacznie lepiej od innych. Podłogi odporne na zużycie wytwarzane są specjalnie, żeby sprostać trudnym warunkom i sprawdzać się przy dużym natężeniu ruchu. Są wytrzymałe na brud, zanieczyszczenia i rutynowe sprzątanie. Aby się upewnić, czy posadzka jest odporna na zużycie należy poddać ją próbie Amerykańskiego Stowarzyszenia Badań i Materiałów (ASTM). (ASTM D-4060, CS-17 http://www.astm.org/Standards/D4060.htm)

Zalety posadzki odpornej na ścieranie

Walory posadzki odpornej na ścieranie cenione są w wielu przestrzeniach, a w szczególności tam, gdzie odbywa się wzmożony ruch pieszych i transport urządzeń.

Zalety posadzki:

  • Utrzymanie posadzki w bardzo dobrym stanie bez konieczności naprawy czy wymiany
  • Oszczędności czasu i pieniędzy przeznaczonych na naprawianie zniszczonej posadzki

Rekomendowane zastosowanie

Wszystkie gałęzie przemysłu docenią posadzkę odporną na ścieranie, szczególnie jednak te, które są wyjątkowo podatne na szybkie zużycie posadzki.

Rekomendowane zastosowanie:

Rekomendowane produkty


Jeśli wybierzesz posadzkę odporną na ścieranie Stonhard, epoksydową, uretanową lub z żywicy metakrylowanej, wybierzesz rozwiązanie efektywne cenowo, niezawodne, łatwe w utrzymaniu przez lata użytkowania. Nasze posadzki poddawane są testom Amerykańskiego Stowarzyszenia Badań i Materiałów (ASTM). Nasz zespół kierowników regionalnych, architektów i przedstawicieli technicznych pomoże w wyborze posadzki odpornej na ścieranie dla Twojej przestrzeni.

Rekomendowane produkty:

  • Stonclad - przemysł spożywczy, produkcja napojów, środowiska przemysłowe i inne
  • Stonblend - przemysł farmaceutyczny, ochrona zdrowia, edukacja, laboratoria i korporacje
  • Stonres - pomieszczenia w służbie zdrowia i szkolnictwie
  • Stondeck - przestrzenie zewnętrzne dla przemysłu hotelarskiego

  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI