Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży.

 • PULSE-button.jpg

  Pulse, Issue 9

  lipca 05, 2016

  Pulse to Biuletyn Grupy Stonhard dla sektora opieki zdrowotnej. W tym numerze prezentowane są bezspoinowe rozwiązania podłogowe dla sal operacyjnych i innych zastosowań medycznych, a także informacje na temat innowacyjnego produktu, który ma wygląd i fakturę drewna.

  Kontynuuj
 • blog-button.jpg

  Zastanawiasz sie nad bezspoinową podłogą?

  czerwca 20, 2016

  Rozważasz bezspoinową posadzkę dla swojego zakładu produkcyjnego lub do obiektu handlowego? Jeśli wybierzesz posadzkę, która nie będzie dopasowana do wymogów tego miejsca, napotkasz liczne problemy. Zapoznaj się z relacją naszego eksperta do spraw technicznych, jak podjąć najlepszą dla siebie decyzję przy wyborze odpowiedniej posadzki.

  Kontynuuj
 • morsel-button.jpg

  Morsel, Issue 6

  maja 20, 2016

  Morsel jest biuletynem Stonhard przeznaczonym dla branży spożywczej i przetwórczej.W tym numerze prezentowane są bezspoinowe poposadzki i pokrycia ścian dla mleczarni , informacje o Anheuser-Busch i Coca-Coli, a także wieści o nadchodzących wydarzeniach w tej branży.

  Kontynuuj
 • blog-button.jpg

  Dlaczego lepsze są posadzki polimerowe, dlaczego lepiej użyć posadzkę epoksydową lub uretanową niz cementową?

  maja 03, 2016

  Nasz ekspert wyjaśni dlaczego posadzki polimerowe są lepsze od cementowych.

  Kontynuuj
 • PRESS-RELEASE-button.jpg

  Grupa Stonhard, wiodący producent i instalator posadzek bezspoinowych publikuje HPDs w celu wzmocnienia zasad zrównoważonego rozwoju i przejrzystości.

  kwietnia 29, 2016

  Firma Stonhard i Liquid Elements wyrażają swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju i przejrzystości oferując HPDs (Deklaracja Zdrowego Produktu) dla wyrobów grupy Stonhard.

  Kontynuuj
 • MODE-button.jpg

  MODE, numer 1

  marca 13, 2016

  Przedstawiamy MODE, biuletyn grupy Stonhard dla branży hotelarskiej. W pierwszym numerze prezentujemy cztery rodzaje posadzek, współpracę z Hilton Worldwide, wspaniały portyk podjazdowy hotelu Ovolo, a także informacje o nadchodzących wydarzeniach.

  Kontynuuj

 • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
     
     


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


 • footer_4.png