100 lat

WIJ VIEREN EEN EEUW MET INNOVATIES, OPLOSSINGEN EN RELATIES

Firma Stonhard świętuje wyjątkowy jubileusz 100-lecia istnienia. Będzie to dla nas rok honorowania tego co znaczy STONHARD wraz z ludźmi, którzy kontynuują działanie firmy z tak długą tradycją jakości i niezawodności.

 

W 1922 roku mała firma wpadła na pomysł biznesu polegającego na wykonywaniu napraw posadzek, tak aby pomóc zakładom produkcyjnym uniknąć problemów w tym zakresie. W ten sposób stworzono fundamenty firmy Stonhard. Kiedy kierownicy fabryk zaczęli dostrzegać wartość renowacji i utrzymania właściwego stanu technicznego, Stonhard powiedział: "Zrobimy to za was". Ten model biznesu "pod klucz", polegający na przejęciu odpowiedzialności zarówno za systemy posadzkowe, jak i ich instalację, nazywamy The STONHARD Difference. Z czasem opracowano kolejne systemy podłogowe, ścienne oraz okładziny chemoodporne. Zatrudniono zespoły przedstawicieli i instalatorów. Stonhard przekształcił się z firmy w markę; markę godną zaufania, która rozwiązuje problemy zarówno w obiektach przemysłowych, jak i komercyjnych.

 

Niewiele firm może poszczycić się 100-letnim doświadczeniem i wypracowaną przez lata reputacją w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem było i jest bycie zaufanym partnerem, dla dowolnej powierzchni, w dowolnym obiekcie, w każdym miejscu, na całym świecie

 

W 2022 roku będziemy świętować 100 lat innowacji, najlepszych rozwiązań i wyjątkowych relacji biznesowych!

 


Kim jesteśmy

NASZYM CELEM JEST TWOJA POSADZKA

Stonhard jest bezprecedensowym liderem w produkcji i instalacji wysokiej jakości posadzek. Nasze bezspoinowe, łatwe w utrzymaniu czystości posadzki zostały zaprojektowane zarówno do zastosowania w branży przemysłowej jak i handlowej. Oferujemy także doskonale sprawdzające się systemy ścienne i systemy powłok.

Funkcjonalność i forma naszych posadzek są niezawodne w wymagających środowiskach produkcyjnych, a jednocześnie sprostają innowacyjnemu projektowi w środowiskach komercyjnych. Systemy na bazie żywic epoksydowych, uretanowych oraz z metakrylanu metylu o przyspieszonej instalacji są propozycją dla każdego rynku i zastosowania.

RÓŻNIMY SIĘ OD INNYCH FIRM

Jesteśmy firmą, która nadzoruje, współpracuje i uczestniczy w realizacji projektu od samego początku aż do jego zakończenia. Jesteśmy obecni w trakcie ustalania specyfikacji oraz projektowania, zarządzamy projektem do jego odbioru. Kierownicy regionalni, eksperci zarządzający projektami, zespoły architektów i projektowe, ekipy instalacyjne pracują z Tobą i dla Ciebie. Działamy zgodnie z potwierdzoną, 94-letnią zasadą "pojedynczego źródła", według której zajmujemy się materiałem i  także jego instalacją.

Stonhard z siedzibą w Maple Shade, New Jersey produkuje i instaluje produkty na całym świecie. Stonhard posiada certyfikację ISO-9001. Stonhard jest marką The Stonhard Group.FAQ

Odpowiemy na Twoje pytania.

Skąd wiem, który system jest dostosowany do moich potrzeb?

System posadzkowy należy dostosować do potrzeb środowiska, w którym ma zostać zainstalowany. Eksperci Stonhard są przeszkoleni, aby szczegółowo ocenić specyficzne potrzeby, obejmujące wszystkie aspekty efektywności kosztowej, trwałości, norm bezpieczeństwa i ogólnej wydajności. Stonhard potrafi dostarczyć właściwe rozwiązanie szyte na miarę potrzeb.


Czy dostawca opracowuje i tworzy własne produkty?

Stonhard nie tylko opracowuje własne produkty, ale także je wytwarza. Ta unikalna zdolność syntetyzowania własnych układów polimerowych pozwala dokładnie kontrolować i dostosowywać właściwości każdego produktu do specyficznych potrzeb naszych klientów. Zintegrowane podejście daje nam przewagę w technologii i jakości, dzięki czemu nikt nie może się z nami równać. Stworzyliśmy setki kombinacji żywicy i utwardzaczy, które cechują się unikalnymi właściwościami i wykończeniem.


Kto zajmuje sie instalacją posadzki?

Przygotowanie powierzchni oraz proces instalacji są być może najbardziej istotnymi etapami gwarantującymi sukces przy montażu nowej posadzki. Podczas procesu instalacji istotne są szczegóły, których nie można pominąć.  Z zespołem ponad 300 kierowników regionalnych i naszymi przeszkolonymi ekipami instalacyjnymi Stonhard potrafimy szybko reagować na małe i duże potrzeby klientów!  Każda instalacja jest wykonana pod czujnym okiem ekspertów zarządzania projektami oraz kierowników regionalnych.


Jakie metody testowania produktów stosuje Stonhard?

Przy porównaniu otrzymanych wyników badań bardzo ważne jest, aby wiedzieć jakimi metodami zostały wykonane testy w celu uzyskania wskazanych wartości oraz w jaki sposób te wyniki są przetwarzane i raportowane. Stonhard stosuje procedury testowania administrowane przez American Society for Testing and Materials. ASTM jest międzynarodową organizacją techniczną, naukową i edukacyjną, która poświęciła się standaryzacji stosowanych specyfikacji oraz uszczegółowieniem metod prowadzonych badań. Do badań używamy rzeczywistych odwzorowań posadzki jako próbki, składających się z żywicy, utwardzacza oraz kruszywa. Próbka jest następnie testowana w laboratorium. 


Czy to, co kupię będzie tym, co otrzymam?

Mamy pewność, że produkt który został zamówiony jest faktycznie zainstalowanym produktem. Wszystkie produkty Stonhard są fabrycznie tworzone, ważone i pakowane z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii. Jeśli nie jesteś pewny, że otrzymałeś to, za co zapłaciłeś możesz zawsze sprawdzić to z doradcą technicznym. Jeśli wciąż nie jesteś w 100% pewny, możesz, w celu sprawdzenia grubości systemu, uzyskać próbkę odwiertu z wykonanej posadzki.

 


Czy konieczne będzie zamknięcie obiektu na czas instalacji?

Częstym problemem pojawiającym się przy zakupie nowej posadzki jest zakłócenie normalnej pracy/ wykonywanych operacji w zakładzie. Ze Stonhard pracuje się łatwiej, ponieważ dostosowujemy się do harmonogramu inwestora. Możemy zaplanować instalację w okresach przestoju. Oznacza to także noce, weekendy i święta! Stojące urządzenia nie zawsze muszą być usunięte z miejsca remontu. Wiele systemów posadzkowych Stonhard jest tak zaprojektowanych, aby szybko się utwardziły i pozwoliły wrócić do normalnej pracy w możliwie jak najkrótszym czasie.

 

 


Czy produkty są bezpieczne?

Ze Stonhard nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo swojego otoczenia. Specjalizujemy się w systemach o wysokiej zawartości części stałych, co oznacza, że toksyczne lub też łatwopalne opary nie będą problemem podczas procesu mieszania i instalacji. Nasze ekipy instalatorskie są certyfikowane i ściśle przestrzegają wszystkich procedur bezpieczeństwa. Ponadto, wszystkie produkty Stonhard posiadają wyraźne instrukcje, karty charakterystyki oraz są właściwie oznakowane.


Czy możemy pomóc przy certyfikacji LEED?

Możemy zaoferować innowacyjne produkty, które pomogą w osiągnięciu punktów w certyfikacji LEED - " Materials & Resources" podobnie jak w przypadku kategorii "Indoor Environmental Quality".


Co oznacza odnawialność?

Odnawialność to temat dobrze nam znany. Stonhard zawsze przywiązywał wagę do ochrony środowiska. Od czerwca 2005 roku, poprzez wkład włożony w recykling, Stonhard zapobiegł wyrzuceniu na składowiska 92,7% odpadów i  resztek powstałych ze stosowanych materiałów instalacyjnych, w tym przestarzałych lub wycofanych z produkcji . Stonhard, poprzez swój unikalny sposób pakowania, zapobiega powstawaniu  odpadów w ilości 4,8 milionów 5l wiader oraz 1l puszek rocznie.


Czy można otrzymać referencje od zaufanych źródeł?

Tak, referencje można otrzymać od innych firm z branży, dzięki czemu łatwiej można podjąć decyzję. Stonhard dostarcza referencje dla konkretnych branż lub innych fabryk. Wykonaliśmy dziesiątki tysięcy instalacji zarówno w obiektach przemysłowych jak i handlowo-usługowych/ komercyjnych. Chętnie dostarczymy potrzebne referencje!


Czy otrzymamy gwarancję i co ona oznacza?

W Stonhard oczywiście zawsze udzielamy gwarancji pokrywającej nie tylko sam materiał, ale także wykonanie posadzki. Jednak, przede wszystkim, otrzymujecie Państwo najlepszą możliwą gwarancję - już 89 lat w biznesie z mnóstwem zadowolonych klientów!


Jak będzie wyglądał serwis po sprzedaży?

W wyjątkowych sytuacjach, gdy pojawi się problem, zawsze można liczyć na kierownika regionalnego i nasz zespół. Nasi pracownicy pomogą w każdej sytuacji. Zajmujemy się tworzeniem, produkcją i instalacją systemów posadzkowych, dlatego możemy wziąć pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów i usług.Filmy

 • Instalacja -Stonclad UT

  Instalacja -Stonclad UT

  Dowiedz się więcej o instalacji naszych bezposinowych posadzek i zasadzie jednego źródła.


W mediach

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży.

 • PULSE-button.jpg

  Pulse, Issue 9

  lipca 05, 2016

  Pulse to Biuletyn Grupy Stonhard dla sektora opieki zdrowotnej. W tym numerze prezentowane są bezspoinowe rozwiązania podłogowe dla sal operacyjnych i innych zastosowań medycznych, a także informacje na temat innowacyjnego produktu, który ma wygląd i fakturę drewna.

  Kontynuuj
 • blog-button.jpg

  Zastanawiasz sie nad bezspoinową podłogą?

  czerwca 20, 2016

  Rozważasz bezspoinową posadzkę dla swojego zakładu produkcyjnego lub do obiektu handlowego? Jeśli wybierzesz posadzkę, która nie będzie dopasowana do wymogów tego miejsca, napotkasz liczne problemy. Zapoznaj się z relacją naszego eksperta do spraw technicznych, jak podjąć najlepszą dla siebie decyzję przy wyborze odpowiedniej posadzki.

  Kontynuuj
 • morsel-button.jpg

  Morsel, Issue 6

  maja 20, 2016

  Morsel jest biuletynem Stonhard przeznaczonym dla branży spożywczej i przetwórczej.W tym numerze prezentowane są bezspoinowe poposadzki i pokrycia ścian dla mleczarni , informacje o Anheuser-Busch i Coca-Coli, a także wieści o nadchodzących wydarzeniach w tej branży.

  Kontynuuj
 • blog-button.jpg

  Dlaczego lepsze są posadzki polimerowe, dlaczego lepiej użyć posadzkę epoksydową lub uretanową niz cementową?

  maja 03, 2016

  Nasz ekspert wyjaśni dlaczego posadzki polimerowe są lepsze od cementowych.

  Kontynuuj
 • PRESS-RELEASE-button.jpg

  Grupa Stonhard, wiodący producent i instalator posadzek bezspoinowych publikuje HPDs w celu wzmocnienia zasad zrównoważonego rozwoju i przejrzystości.

  kwietnia 29, 2016

  Firma Stonhard i Liquid Elements wyrażają swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju i przejrzystości oferując HPDs (Deklaracja Zdrowego Produktu) dla wyrobów grupy Stonhard.

  Kontynuuj
 • MODE-button.jpg

  MODE, numer 1

  marca 13, 2016

  Przedstawiamy MODE, biuletyn grupy Stonhard dla branży hotelarskiej. W pierwszym numerze prezentujemy cztery rodzaje posadzek, współpracę z Hilton Worldwide, wspaniały portyk podjazdowy hotelu Ovolo, a także informacje o nadchodzących wydarzeniach.

  Kontynuuj

Targi

NASZ UDZIAŁ W TARGACH WYSTAWIENNICZYCH

 • imgres.jpg

  American Society for Health Engineering (ASHE) Annual Conference Denver, Colorado

  lip 10-13, 2016

  Booth # 250

  Strona internetowa
 • 1-international-society-for-pharmaceutical-engineering.jpg

  International Society for Pharmaceutical Engineering (ISPE) Annual Meeting Atlanta, Georgia

  wrz 18-21, 2016

  Booth # 105

  Strona internetowa
 • images.jpg

  International Society for Pharmaceutical Engineering (ISPE) Boston Chapter Product Show Foxborough, Massachusetts

  paź 05, 2016

  Booth # TBD

  Strona internetowa
 • aalas.jpg

  American Association for Laboratory Animal Science Charlotte, North Carolina

  paź 31 - lis 03, 2016

  Booth # TBD

  Strona internetowa
 • HCD-Conference-logo.jpg

  Healthcare Design Conference Houston, Texas

  lis 12-15, 2016

  Booth # TBD

  Strona internetowa

Misja

mission-page-merged-image-2.png

Misja

 

 

 

 

 

 

 • DBAŁOŚĆ O ZADOWOLENIE KLIENTA
  Zbudować trwałą więź z klientami poprzez odpowiadanie na ich potrzeby i ciągłe udoskonalanie jakości obsługi.
 • DBAŁOŚĆ O CIĄGŁY ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTWA
  Rozwijać przedsiębiorstwo na wszystkich poziomach jego funkcjonowania, oraz poprowadzić je tak, by miało siłę przebicia wielkiego koncernu, a zarazem elastyczność małej firmy.
 • DBAŁOŚĆ O ZASOBY LUDZKIE PRZEDSIĘBIORSTWA
  Propagować kulturę organizacyjną, którą współtworzyć będą nasi pracownicy, odnosząc przy tym satysfakcję z wykonywanej pracy.
 • DBAŁOŚĆ O FINANSE
  Prowadzić i rozwijać firmę w oparciu o solidne podstawy ekonomiczne przy jednoczesnym stałym podnoszeniu rentowności inwestowaniu w dalszy rozwój.

Studium przypadku

Jesteśmy częścią historii firm

Szukaj po branży lub produkcie, aby zobaczyć, jak Stonhard pomógł firmom na całym świecie rozwiązać ich problemy.

LUB • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
     
     


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


 • footer_4.png