stonres rtz in school library education facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonres OLD RTZ

Ta szkolna biblioteka zapewnia przyjazną i nowoczesną atmosferę, co wzmacnia gładka, bezspoinowa posadzka redukująca hałas.

stonres str in a middle school cafeteria

Zastosowane rozwiązania:

Stonres OLD STR

Wzór ogromnej szachownicy w tej szkolnej stołówce sprawia, że pomieszczenie wygląda na czyste, świeże, jasne i odważne. Szkoła ta jest zadowolona z pomieszczenia, którego posadzka jest łatwa do utrzymania w czystości, a zarazem spełnia wymagania codziennego użytkowania przez setki uczniów.

stonres str in university education facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonres OLD STR

To jedno z wiodących uniwerysteckich centrum badawczo-naukowych wybrało posadzkę Stonres STR nie bez powodu. Zaprojektowano ją dla zapewnienia komfortu ergonomicznego, ale także dla redukcji hałasu. Studenci mogą skupić sie na swojej pracy bez uciążliwych odgłosów kroków.

stonres rtz in school library

Zastosowane rozwiązania:

Stonres OLD RTZ

Czy szkolna biblioteka nie powinna byc miejscem, które zachwyca i przyciąga młode umysły? Gładka, kolorowa, wzorzysta posadzka może przyczynić sie do zbudowania takiej atomsfery. Ta elastyczna, bezspoinowa posadzka zapewnia także dźwiękochłonną, łatwą do utrzymania w czystości, odporną na zaplamienia powierzchnię, która z pewnością zadowoli także pracowników placówki.

stongard tm in football stadium

Zastosowane rozwiązania:

Stongard OLD TM

Podjazdy i prześcia na boiskach szkolnych muszą być trwałe. Stongard TM posiada elastomerową membranę , która jest przeznaczona do zastosowania przy dużym natężeniu ruchu. System można także instalować na zewnątrz.

stonres rtz in elementary school education facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonres OLD RTZ

Kiedy ta szkoła podstawowa chciała zainspirować swoich uczniów, zdecydowała się na zastosowanie Stonres RTZ. System ten pozwolił na wybór wyrazistych kolorów i zapewnienił tłumienie hałasu- to kolejne zalety tego elastycznego systemu posadzkowego.

Placówki edukacyjne i oświatowe

Szkoły i uczelnie są szczególnymi środowiskami ze specyficznymi wymaganiami. Posadzka może wzbogacić miejsce nauki dzięki sprężystości oraz właściwości tłumienia hałasów. Nasze posadzki dostępne są w szerokiej gamie faktur, kolorów, a także wzorów realizowanych pod projekt. Począwszy od sal zajęciowych i obiektów sportowych, aż po kuchnie i laboratoria, dostarczamy bezspoinowe posadzki, które doskonale radzą sobie z natężeniem ruchu oraz częstym czyszczeniem, zapewniając zarazem plamoodporność.WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI