stonres rtz flooringin metro station platform stonres rtz flooringon railway platform stonres rtz flooring in metro station stonres rtz flooring in train station stonblend gsi flooring in train station concourse stonclad gs on transit station floor

Transport

W drodze? Mamy bezspoinowe posadzki dla lotnisk, stacji kolejowych oraz dworców autobusowych. Odporne na poślizg, łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na zaplamienia i nacisk, nasze posadzki spełnią kryteria każdego rodzaju ruchu - od kołowego po pieszy. Estetyczny wygląd w wytrzymałym wydaniu to gwarancja dla przemysłu transportowego, że otrzymuje to, co jest potrzebne.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Transport kolejowy w Wielkiej Brytanii przeprowadził renowacje systemu korzystajac z posadzki Stonres RTZ, która wyparła używaną wcześniej, już zniszczoną posadzkę typu terazzo. Perony zostały wspaniale wyremontowane, uzyskujac lepszą ochronę przed poślizgnięciem i redukcję hałasu.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Ta posadzka na dworcu kolejowym jest użytkowana w ciężkich warunkach wzmożonego ruchu, jest trwała i odporna na zaplamienia. Ma właściwości ergonomiczne i redukujące hałas, które są także typowe dla szpitali i bibliotek

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Stonres RTZ upiększa i chroni dworzec kolejowy, który jest przyjemnym miejscem dla pasażerów, ale także jest powierzchnią łatwą do utrzymania przez personel dworca.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Gładka, bezspoinowa, łatwa w utrzymaniu czystości posadzka jest do dyspozycji podróżujących na tej stacji metra.

Zastosowane rozwiązania:

Stonblend GSI

Poczekalnia dworcowa , w której zainstalowano kwarcową, bezspoinową posadzkę, jest miejscem o intrygującym wyglądzie, ale także wytrzymałym na zużycie w tak ruchliwym miejscu.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Ten punkt przesiadkowy na dworcu to miejsce, gdzie posadzka musi być odporna na nacisk, tarcie, ciagły ruch. Musi być wyjątkowo trwała. Stonclad GS jest wyjątkową posadzką do użycia w zatłoczonych miejscach.


WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


  • footer_4.png