stonclad gs in auto service bay stonclad gs in auto service bay stonblend gsi in auto service facility stonlux sl in race car service bay stonclad gr flooring system for auto dealership

Sprzedaż i naprawa samochodów

Od nowoczesnych salonów wystawienniczych po zapracowane warsztaty samochodowe, nasze bezspoinowe posadzki, odporne chemicznie, odporne na zaplamienia i nacisk, instalowane są w niezliczonej gamie wykończeń i wyglądu.Są bezpieczne, odporne na poślizg. Są przyjazne dla odwiedzających, co w takich zatłoczonych, ale także i czasami bardziej odizolowanych miejscach, jest bardzo istotne.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Ten warsztat serwisowy samochodów wygląda elegancko - szyku dodaje firmowe logo oraz wzór. Możesz zachwycić swoich klientów i chronić swoją przestrzeń instalując super wytrzymałą, bezspoinową posadzkę.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Stonclad GS spełnia wszystkie wymagania w tym warsztacie samochodowym.

Zastosowane rozwiązania:

Stonblend GSI

Serwisowanie samochodu nigdy nie wyglądało tak dobrze. Stonblend GSI jest trwałą, odporną na zabrudzenia posadzką.

Zastosowane rozwiązania:

Stonlux SL

Nie może być lepszego miejsca dla serwisowania tych samochodów wyścigowych. Stonlux SL jest samozpoziomującą, epoksydową posadzką odporną chemicznie i na uderzenia. Gładki, błyszczący wygląd doskonale wpisuje się w przemysł samochodów wyścigowych.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GR

Dealer samochodowy zdecydował się na instalację tej posadzki biorąc pod uwagę doskonałe właściwości użytkowe i ochronę, które idą w parze z pozytywnym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Stonclad GR wykorzystuje 25% szkła z recyklingu jako wypełniacza wraz z innym łatwo utylizowanym składnikiem.


WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


  • footer_4.png