stonres rtz in florida welcome center public facility stonclad gs flooring in happy dogs daycare facility stonclad gs in skatepark entertainment facility stonres rtz in ymca public lounge stonclad gs in gorilla habitat of zoo

Rynek komercyjny

Rozwiązania systemów posadzkowych w różnych rozmiarach. Oferujemy bezspoinowe posadzki dla wielu różnorodnych zastosowań komercyjnych. Bezspoinowe, antypoślizgowe, łatwe do utrzymania w klinikach weterynaryjnych, ośrodkach wellness, kościołach i bankach. Wspaniały wygląd zawsze jest brany pod uwagę. Tekstury, wykończenia, bogate zbiory kolorów i różnorodność projektowania spełnią wszystkie wymagania.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

W tej posadzce nie ma błędu! Ta recepcja, w której została zainstalowana bezspoinowa posadzka Stonhard spełnia wymogi klienta. Bądź kreatywny! Spełniamy niestandardowe wymagania.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Dlaczego psy w centrum opieki Happy Dogs są takie szczęśliwe? Jednym z powodów jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na zaplamienia posadzka. Ta posadzka poprawia nastrój także opiekunom i pracownikom!

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Kolor i trwałość zapewniają wysokiej jakości doznania dla rolkarzy, którzy mogą także pochwalić się użytkowaniem takiego miejsca.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

To pomieszczenie jest stylowe i funkcjonalne. Bezspoinowa posadzka jest łatwa do czyszczenia, konserwacji i użytkowania ze względu na swoją odporność i dźwiękochłonność.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Posadzka w ZOO musi być łatwa do czyszczenia i konserwacji. Stonclad GS zapewnia niezbędną ochronę.


WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


  • footer_4.png