stonclad ht flooring in aerospace manufacturing facility stonclad gs in printing and packaging facility stonclad gs in global packaging facility stonclad gs in manufacturing facility stonshield hri in printing and packaging facility

Produkcja

Jeśli Twoje podstawowe wymaganie to użytkowość, my mamy posadzkę, która Cię zadowoli. Nasze bezspoinowe, odporne na uderzenia, odporne chemicznie i odporne na ścieranie posadzki dla środowisk przemysłowych spiszą się doskonale, niezależnie od tego, czy są to przestrzenie produkcyjne, pakownie, magazyny, ciągi komunikacyjne, akumulatorownie czy inne.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad HT

Ciąg komunikacyjny w tym przedsiębiorstwie lotniczym wymaga posadzki, która ma doskonałe walory użytkowe w tak wymagajacych warunkach.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Bezspoinowa, odporna chemicznie posadzka sprawdzi się doskonale w pomieszczeniach drukarni i pakowniach.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Pakownia o globalnym zasiegu wymaga niezawodnej, trwałej posadzki, która spełni wymagania tego trudnego obszaru.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Ten epoksydowy system posadzkowy zapewnia kontrolę statyczną i własności nieiskrzące, a dodatkowo jest chemicznie odporny i odporny na ścieranie.

Zastosowane rozwiązania:

Stonshield HRI

Ta posadzka o właściwościach antypoślizgowych zapewnia bezpieczeństwo pracowników w drukarni i pakowni, jednocześnei jest estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości.


WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


  • footer_4.png