stonchem 444 for mobile biocontainment area stontec trf flooring in admiral's deck stonclad gs flooring in firehouse

Placówki rządowe

Od pomieszczeń, gdzie trwa ciągły ruch, do magazynów amunicji, możemy zainstalować długotrwałą, bezspoinową posadzkę dla każdego projektu w placówkach rządowych. Odporne chemicznie, odporne na nacisk i antypoślizgowe, sprawdzą się w hangarach, magazynach paliwa, pomieszczeniach technicznych. Higieniczne, odporne na zabrudzenia będą idealne w szpitalach i przychodniach, komisariatach policji i jednostkach strażackich. Przekonasz się, jak łączymy walory użytkowe ze wspaniałym wyglądem. Zależy Ci na umieszczeniu logo i firmowej kolorystyce? Dla nas to żaden problem.

Zastosowane rozwiązania:

Stonchem 400

Stonchem 444 zastosowany w zbiorniku labolatorium rządowego.

Zastosowane rozwiązania:

Stontec TRF

Ta wysublimowana posadzka Stontec TRF idealnie pasuje w biurach rządowych.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Zwróć uwagę na na wóz strażacki. Błyszczący, prawda? Teraz pomyśl o strażakach. Musisz jednocześnie pomyśleć o ochronie. Posadzka Stonclad GS w jednostce strażackiej jest błyszcząca i ma walory ochronne. Ten bezspoinowy system chroni przed plamami, ciężkimi ładunkami, tarciem i innymi szkodliwymi wpływami. Jest łatwa do czyszczenia i błyszczy się przepięknie! Inne jednostki straży pożarnej mogą szczerze zazdrościć posadzki bezspoinowej Stonhard.

Zastosowane rozwiązania:

Stontop (polerowane)

Ten elegancki i wytrzymały system łączy w sobie wzory dekoracyjne z kruszywem dla długotrwałej, lekko teksturowanej powierzchni w recepcji i biurach baz wojskowych.


WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


  • footer_4.png