stonres rtz in school library education facility stonres str in a middle school cafeteria stonres str in university education facility stonres rtz in school library stongard tm in football stadium stonres rtz in elementary school education facility

Placówki edukacyjne i oświatowe

Szkoły i uczelnie są szczególnymi środowiskami ze specyficznymi wymaganiami. Posadzka może wzbogacić miejsce nauki dzięki sprężystości oraz właściwości tłumienia hałasów. Nasze posadzki dostępne są w szerokiej gamie faktur, kolorów, a także wzorów realizowanych pod projekt. Począwszy od sal zajęciowych i obiektów sportowych, aż po kuchnie i laboratoria, dostarczamy bezspoinowe posadzki, które doskonale radzą sobie z natężeniem ruchu oraz częstym czyszczeniem, zapewniając zarazem plamoodporność.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Ta szkolna biblioteka zapewnia przyjazną i nowoczesną atmosferę, co wzmacnia gładka, bezspoinowa posadzka redukująca hałas.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres STR

Wzór ogromnej szachownicy w tej szkolnej stołówce sprawia, że pomieszczenie wygląda na czyste, świeże, jasne i odważne. Szkoła ta jest zadowolona z pomieszczenia, którego posadzka jest łatwa do utrzymania w czystości, a zarazem spełnia wymagania codziennego użytkowania przez setki uczniów.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres STR

To jedno z wiodących uniwerysteckich centrum badawczo-naukowych wybrało posadzkę Stonres STR nie bez powodu. Zaprojektowano ją dla zapewnienia komfortu ergonomicznego, ale także dla redukcji hałasu. Studenci mogą skupić sie na swojej pracy bez uciążliwych odgłosów kroków.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Czy szkolna biblioteka nie powinna byc miejscem, które zachwyca i przyciąga młode umysły? Gładka, kolorowa, wzorzysta posadzka może przyczynić sie do zbudowania takiej atomsfery. Ta elastyczna, bezspoinowa posadzka zapewnia także dźwiękochłonną, łatwą do utrzymania w czystości, odporną na zaplamienia powierzchnię, która z pewnością zadowoli także pracowników placówki.

Zastosowane rozwiązania:

Stongard TM

Podjazdy i prześcia na boiskach szkolnych muszą być trwałe. Stongard TM posiada elastomerową membranę , która jest przeznaczona do zastosowania przy dużym natężeniu ruchu. System można także instalować na zewnątrz.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Kiedy ta szkoła podstawowa chciała zainspirować swoich uczniów, zdecydowała się na zastosowanie Stonres RTZ. System ten pozwolił na wybór wyrazistych kolorów i zapewnienił tłumienie hałasu- to kolejne zalety tego elastycznego systemu posadzkowego.


WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


  • footer_4.png