stondeck decoro at outdoor restaurant stonblend gsi flooring in cafeteria stonclad gs flooring in hospitality facility stonres rtz flooring in fitness center public space stonres rtz flooring in children's park cafe public space

Hotele i restauracje

Kolory, tekstury i wykończenia, które pięknie się prezentują i zachwycają. Bezspoinowe, plamoodporne, antypoślizgowe posadzki sprawdzają się w zachwycających lobby czy restauracjach, ale także na zapleczach kuchennych czy pomieszczeniach z maszynami. Z powodzeniem stosowane na zewnątrz! Oferujemy szeroką gamę rodzajów i kolorów posadzek, które instalujemy w ramach realizacji projektów w doświadczonych branżach hotelarskich.

Rozwiązania w hotelach

Zastosowane rozwiązania:

Stondeck Decoro

Restauracje na świeżym powietrzu i tereny ośrodków wypoczynkowych muszą dobrze znosić zmiany pogody, tworząc w tym samym czasie przyjazną atmosferę. Stondec Decoro znakomicie spełnia oba te wymagania.

Zastosowane rozwiązania:

Stonblend GSI

Chcesz stworzyć olśniewający wygląd swojej kawiarni unikając tym samym kosztów tworzenia lastryko? Stonbled GSI jest posadzką elegancką, gładką i odporną na plamy, stworzoną z użyciem wyszukanych wzorów i mieszanek kolorystycznych.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Bezspoinowe posadzki epoksydowe stanowią długotrwałą ochronę przy jednoczesnym zapewnieniu nieograniczonych możliwości projektowych. Stonhard posiada rozwiązania dla każdej posadzki w środowisku hotelarskim i gastronomicznym.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Posadzka w tym Centrum Fitness, oprócz dobrego wyglądu, zapewnia jednocześnie korzyści płynące z zachowania ergonomii oraz redukcji hałasu.

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Wyobraźnia dziecka nie ma żadnych ograniczeń, a Stronres RTZ nie ma żadnym ograniczeń w projekcie posadzki. Ta stołówka dziecięca udowadnia, że Stonhard może inspirować dzieci swoimi rozwiązaniami.


WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


  • footer_4.png