Kolorystyka

Tutaj znajdziesz kolory, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Stonhard zapewnia szeroką paletę kolorów standardowych, począwszy od chłodnych i czystych błękitów oraz szarości, aż do ciepłych odcieni brązów i czerwieni w śmiałych kombinacjach, także z teksturą, które ożywiają pomieszczenia przemysłowe i handlowe. Matowe, błyszczące, z wzorami lub gładkie. Zapytaj o niestandardowe palety kolorystyczne, specjalnie dostosowane mieszanki oraz niestandardowe rysunki i loga.

 

 Szkolenia

Zaplanuj seminarium instruktażowe

Stonhard jest akredytowaną jednostką szkoleniową AIA, Amerykańskiego Instytutu Architektów i oferuje organizację profesjonalnych seminariów dla architektów, projektantów i firm budowlanych. Nasz regionalny przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu zorganizowania seminarium.

Najnowsze osiągnięcia i zastosowanie posadzek i ścian żywicznych - seminarium J503911

Wysokowydajne systemy wykładzin i powłok- seminarium J50304

Zamów seminarium

Rozwiązania przyjazne dla środowiska

Jesteśmy nastawieni na odnawialność.

Przez ostatnie kilka lat nasze wysiłki przy tworzeniu nowych produktów i udoskonaleniu istniejących w 90% zmierzają ku wykorzystaniu uretanu wodnego lub 100% epoksydowych substancji chemicznych.Takie działanie nie tylko gwarantuje bezpieczniejszą posadzkę i inne produkty powłokowe dla przemysłu i handlu, ale także znacząco ogranicza produkowanie szkodliwych odpadów.

Ekologia nie jest nowym tematem dla Stonhard. Od ponad 30 lat wprowadzamy 100% innowacyjnych produktów.

Od czerwca 2015 roku Stonhard odzyskał 92,7% surowca wtórnego, w tym produktów przestarzałych i wycofanych, uniemożliwiając tym samym zamianę ich na zwykłe śmieci. Nasze unikatowe systemy pakowania ratują ponad 4,8 milion puszek i wiader, jakie byłyby zużyte i wyrzucone na składowiska odpadów rocznie.

Od ponad 10 lat nasz zakład Stonehrad's Maple Shade w New Jersey nie odprowadza odpadów do miejskiego systemu wodociągów.

PRODUKTY EKOLOGICZNE

Stonblend GSI-G: Epoksydowy system zaprawowy, który wykorzystuje szkło z recyklingu w postaci drobinek, które nadają wysublimowany wygląd oraz zwiększają trwałość produktu.

Stonclad GR-G: Epoksydowy system zaprawowy produkowany z materiału z recyklingu. Te produkty otrzymują punkty LEED, a Twój objekt może uzyskać certyfikat LEED (Leadership in Energy and Environmental Design.)

Stonclad G2: Poliuretanowy, czteroskładnikowy system zaprawowy, który łączy szkło z odpadów produkcyjnych z surowcami szybko-odnawialnymi w jeden produkt.

REDUKCJA OŁOWIU

W związku z ogromnym zagrożeniem, jakie niesie za sobą wykorzystanie ołowiu i chromu, wycofaliśmy z procesu produkcji farbę do malowania pasów Epoplex, której składnikiem był żółty pigment produkowany z żółtego sulfochromianu ołowiu.

NASZE WYROBY SĄ EKOLOGICZNE

Stonhard wyeliminował użycie tlenku chromu w postaci zielonego pigmentu z kilku naszych wyrobów z kruszywa, co uczyniło te produkty przyjaznymi dla środowiska (nie stwarzają zagrożenia).

WDRAŻANIE NOWYCH PRODUKTÓW

Przez ostatnie kilka lat nasze wysiłki przy tworzeniu nowych produktów i udoskonaleniu istniejących w 90% zmierzają ku wykorzystaniu uretanu wodnego lub 100% epoksydowych substancji chemicznych.Takie działanie nie tylko gwarantuje bezpieczniejszą posadzkę i inne produkty powłokowe dla przemysłu i handlu, ale także znacząco ogranicza produkowanie szkodliwych odpadów.

ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMACJĄ NA TEMAT CERTYFIKATU LEED

Informacje o produkcie

Jesteśmy skoncentrowani na osiąganiu celów.

Stonhard ma oddany personel, który z zaangażowniem działa  w  środowisku architektów i projektantów. Posiadamy przedstawicieli w każdym regionie kraju, którzy specjalizują się w pracach projektowych i technicznych. W naszych biurach zespoły architektów, projektantów i wykonawców dokładają wszelkich starań, by sprostać wymaganiom projektowym i oczekiwaniom wobec produktu Stonhard. Służymy wiedzą na temat naszych produktów, ale także wiedzą w zakresie architektury i przemysłu budowlanego na wszystkich etapach realizacji projektu.

 


Zamów próbki

Przewodniki specyfikacji

Zapytaj o przewodnik specyfikacji


Szczegóły architektoniczne

To szczegóły liczą się na drodze do osiągnięcia sukcesu lub doznania porażki.

Wybierz kategorię, aby zobaczyć konkretny projekt techniczny.  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT


  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       


Corporate HQ: 1000 E. Park Ave., Maple Shade, NJ 08052 USA
Call: 800.257.7953

Inne marki Stonhard


  • footer_4.png